укр | рус
Про Центр Сім`я Реріхів Еволюційні діяння Реріхів Сонячна академія Гуманна педагогіка Наукова діяльність В майбутнє через культуру Контакти Видавнича діяльність



Фотогалерея ПКПЦ
Всього фотографій: 1309


  Головна » Про Центр » Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
Нагородження переможців і учасників конкурсу дитячого малюнку «Ми - діти Космосу 2022»

14 Березня 2023 р.

11 березня 2023 року в приміщені «Мистецького простору» Подільського культурно-просвітительського Центру ім. М.К. Реріха (м.Хмельницький) відбулось урочисте відкриття виставки та церемонія нагородження переможців і учасників конкурсу дитячого малюнку  «Ми - діти Космосу 2022».  
 
 
У вересні 2018 року ПКПЦ ім. М.К. Реріха започаткував щорічний  обласний конкурс дитячого малюнка «Ми - діти Космосу». Любов до пізнання Космосу часто з’являється саме в дитинстві, адже перед дитиною відкривається величезний світ невідомого і загадкового. Космос приваблює своєю безмежністю і красою. І це не дивно, бо «Космос» – в перекладі з грецької означає «Краса», «гармонія».
На  виставці «Ми - діти Космосу» були представлені 36 робіт Лауреатів ІІ-го туру та переможців конкурсу. Дані роботи члени журі відібрали у другий тур із понад 120 поданих електронних робіт. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Вітальним словом виступав член журі, Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки,  Президент ради ПКПЦ ім. М.К.Реріха, кандидат педагогічних наук, доцент Станіслав Крук.
 
 
      Програму урочистого заходу продовжила концертна програма за участю: Вероніки Олійник з піснею «Намалюй» та Уляни Гавриленко з піснею «Молитва за Україну». Юної скрипальки, лауреата багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів Софії Зульфікар, та концертмейстера, лауреата міжнародних конкурсів Наталії Полтавцевої. Також у заході приймав участь «зразковий» дитячий хор «Райдуга» Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» під керівництвом Аліни Севак.
 
 
 
 
 



© Подільский культурно-просвітницький центр імені М.К. Реріха
2010-2023 р. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту та сателітних проектів,
гіперпосилання на roerich-podillya.com обов'язкове.