укр | рус
О центре Семья Рерихов Эволюционные деяния Рерихов Солнечная академия Гуманная педагогика Научная деятельность В будущее через культуру Контакты Издательская деятельность
Главные новости центра
14 Марта 2023 г.
Нагородження переможців і учасників конкурсу дитячого малюнку «Ми - діти Космосу 2022»

11 березня 2023 року в приміщені «Мистецького простору» Подільського культурно-просвітительського Центру ім. М.К. Реріха (м.Хмельницький) відбулось урочисте відкриття виставки та церемонія нагородження переможців і учасників конкурсу дитячого малюнку  «Ми - діти Космосу 2022».

6 Февраля 2023 г. | Чудо Пресвятої Покрови
Запрошуємо відвідати унікальний виставковий арт-проект, що  розміщений на території собору Святої Софії Премудрості Божої Національного заповідника «Софія Київська».
Образ небесної Матері-Захисниці постав в уяві скульптора Олексія Леонова в перший день війни. Тоді художник мав видіння, як Пресвята Богородиця своїм святим Покровом захистила та благословила Україну.
23 Января 2023 г. | ХVI Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки "Світло Перемоги"
Сьогодні 21 січня 2023 року в Мистецькому просторі Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха відбулися ХVI Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки "Світло Перемоги". 
18 Января 2023 г. | В авіакатастрофі загинув Денис Монастирський

Сьогодні 18 січня 2023 року трагічна жахлива подія обірвала життя нашого Друга і Співробітника Дениса Монастирського. Людини, яка все своє життя чесно та плідно працювала в сфері Культури та освіти, в юридичній сфері, і згодом в політичній сфері на посаді Міністра МВС України. 

21 Декабря 2022 г. | Праздник для детей ко Дню Святого Николая и Новому году

18 декабря и 20 декабря 2022 года ко Дню Святого Николая и Новому году в Пространстве искусства Подольского культурно-просветительского центра им. Н.К. Рериха провели праздник для детей.

Конкурс
Книги поштою. Нові поступлення
Без серця що зрозуміємо?
Автор: Амонашвили Ш.О. Сторінок:
Є в наявності
Ціна: 30грн.
Ознайомитись
Школа життя
Автор: Амонашвили Ш.А. Сторінок:
Під замовлення
Ціна: 40грн.
Ознайомитись


Солнечная Академия

Три сита

Радість

Фотогалерея ПКПЦ
Всего фотографий: 1301


Картины Н.К.Рериха
Идолы

Видеоматериалы ПКПЦ

© Подольский культурно-просветительский центр имени Н.К. Рериха
2010-2023 р. При использовании материалов и новостей сайта и саттелитных проектов,
гиперссылка на roerich-podillya.com обязательна.