укр | рус
Про Центр Сім`я Реріхів Еволюційні діяння Реріхів Сонячна академія Гуманна педагогіка Наукова діяльність В майбутнє через культуру Контакти Видавнича діяльність
Головні новини центру
12 Лютого 2024 р.
Концерт «Дар Любові» з нагоди 145-ї річниці від дня народження О.І. Реріх 11 лютого 2024

11 лютого у «Мистецькому Просторі» Подільського культурно-просвітительського Центру імені М.К. Реріха відбувся концерт «Дар Любові» з нагоди 145-ї річниці від дня  народження О.І. Реріх – видатного філософа і вченої, публіциста і письменниці, перекладача і педагога, мистецтвознавця, просвітителя,  громадського діяча ХХ ст..

16 Січня 2024 р. | ХVII Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Духовне життя вчителя»

5-6 січня 2024 року в м. Хмельницькому відбулися ХVII  Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки  «Духовне життя вчителя».

8 Січня 2024 р. | Свято до Різдва та Нового року для діток – вихованців театральної та художньої студії в Мистецькому просторі Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха
23 грудня  2023 року до Різдва та Нового року в Мистецькому просторі Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха провели свято для діток – вихованців театральної та художньої студії.
6 Грудня 2023 р. | 12 листопада в Мистецькому просторі Подільського культурно-просвітительського Центру ім. М.К. Реріха відбулася літературно-музична композиція «Календар осені».

12 листопада в Мистецькому просторі Подільського культурно-просвітительського Центру ім. М.К. Реріха відбулася літературно-музична композиція «Календар осені».

12 Жовтня 2023 р. | 11 жовтня відбулося урочисте відкриття унікальної виставки переможців обласного конкурсу дитячого малюнку «Ми - діти Космосу» у Початковій школі №1 Хмельницької міської ради

11 жовтня  відбулося урочисте відкриття унікальної виставки переможців обласного конкурсу дитячого малюнку «Ми - діти Космосу» у Початковій школі №1 Хмельницької міської ради, де представлені роботи конкурсу за п’ять років з 2018 по 2022 роки. 

Конкурс


Сонячна Академія

Три сита

Радість

Фотогалерея ПКПЦ


Картини М.К.Реріха
Королевский монастырь. Тибет

Відеоматеріали ПКПЦ

© Подільский культурно-просвітницький центр імені М.К. Реріха
2010-2024 р. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту та сателітних проектів,
гіперпосилання на roerich-podillya.com обов'язкове.