укр | рус
Про Центр Сім`я Реріхів Еволюційні діяння Реріхів Сонячна академія Гуманна педагогіка Наукова діяльність В майбутнє через культуру Контакти Видавнича діяльністьФотогалерея ПКПЦ
Всього фотографій: 1318


  Головна » Про Центр » Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
В авіакатастрофі загинув Денис Монастирський

18 Січня 2023 р.

Сьогодні 18 січня 2023 року трагічна жахлива подія обірвала життя нашого Друга і Співробітника Дениса Монастирського. Людини, яка все своє життя чесно та плідно працювала в сфері Культури та освіти, в юридичній сфері, і згодом в політичній сфері на посаді Міністра МВС України. 
 
Денис Монастирський був одним з лідерів громадської та культурної роботи, яку проводив Подільський культурно-просвітительський центр ім. М.К. Реріха та ПМКО «У майбутнє через Культуру».  Його проект Молодіжних волонтерських трудових загонів, який об`єднав тисячі студентів, викладачів, школярів та просто волонтерів, людей не байдужих до відновлення та підтримки національної культурної спадщини, переміг у Національному конкурсі «Волонтер року 2012» і отримав грант Президента України для обдарованої молоді (на 2014 рік).
 
Коли Денис прийшов на посаду Міністра МВС України багато людей раділи через те, що саме такі як він ідуть в політику, адже тільки такі щирі, сердечні, розумні та професійні люди можуть змінити, реформувати країну на краще. І він дійсно працював. Багато працював через величезну втому і труднощі заради нашого світлого майбутнього. 
 
Завжди щирий, чесний, привітний серцем, світлий ти завжди будеш в наших серцях і нашій пам`яті. Пишаємося тобою, любимо тебе. Світлий шлях твоїй добрій душі.  
 


© Подільский культурно-просвітницький центр імені М.К. Реріха
2010-2023 р. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту та сателітних проектів,
гіперпосилання на roerich-podillya.com обов'язкове.