укр | рус
Про Центр Сім`я Реріхів Еволюційні діяння Реріхів Сонячна академія Гуманна педагогіка Наукова діяльність В майбутнє через культуру Контакти Видавнича діяльністьФотогалерея ПКПЦ
Всього фотографій: 1309


  Головна » Про Центр » Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
ХVI Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки "Світло Перемоги"

23 Січня 2023 р.

Сьогодні 21 січня 2023 року в Мистецькому просторі Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха відбулися ХVI Всеукраїнські читання з Гуманної Педагогіки "Світло Перемоги". 
 
 
 
 
Навіть в умовах війни педагоги з різних куточків України зібралися, щоб поділитися своїми напрацюваннями та роздумами. Дніпро, Петриківка Дніпропетровської обл.,Одеса, Кропивницький, Вінниця, Бахмут Донецької обл., Турбів Вінницької обл., Запоріжжя, Новомосковськ Дніпропетровської обл., Донецьк, Хмельницький - доклали спільних зусиль для проведення зустрічі.
 
 
 
 
 
Перед початком Всеукраїнських читань всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих у Дніпрі та Броварах. Серед загиблих хмельничанин Денис Монастирський, який є щирим другом та співробітником ПКПЦ ім. М.К. Реріха та в минулому керівник ПМКО "У майбутнє через Культуру" (2007-2019), Лицар Гуманної Педагогіки. Вічною раною на серці кожного українця є загибель наших Героїв, кожен з яких віддав за незалежність та свободу України власне життя.
 
 

 
Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів Хмельницький академічний муніципальний камерний хор (Художній керівник та головний диригент - заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур) виконав Гімн України. Гімн січових стрільців, "Щедрик" М. Леонтовича та "Україна квітуча моя". 
 
 
 
 
На адресу ХVI Всеукраїнських читаннь прийшли привітання від
Асіфа Джангірова - члена Громадської Ради при Міністерстві освіти Азербайджанської республіки, заслуженого вчителя Азербайджанської республіки, Лицаря Гуманної педагогіки;
 
 

 
Ірміне Погребняка - Голови Правління Гуманної педагогіки Латвії, Лицаря Гуманної Педагогіки.
 
 

 
Олексія Леонова - київського скульптора, члена Національної спілки художників України, члена Міжнародного фонду художників.
 

 
Всеукраїнські читання було вирішено провести у вигляді круглого столу, який проходив у три сесії. 
1. Україна крізь простір і час. В чому наша сила?
2. Українська класична педагогічна спадщина - духовні витоки гуманізму.
3. Учитель, діти і війна. Джерела віри та любові учителя в період війни.
 
На сесіях вчителі ділилися своїми роздумами, досвідом, ситуаціями з практики.
 
 
 
 
 
 
 
Гостем ХVI Всеукраїнських читань з Гуманної Педагогіки став Томаш Полковський - Президент фундації "Родина і дитина", експерт та тренер у сфері підтримки вразливих сімей, планової підтримки дітей, які перебувають у прийомних сім`ях, консультант урядів Польщі та Грузії у сфері побудови національних стратегій та програм щодо підтримки дітей та сімей, Лауреат Премії Президента Польщі "Золотий хрест" за професійний внесок у реформу системи опіки над дитиною та сім`єю в Польщі.
 
 
 
Після завершення педагогічних читань, Діана Гайдук - директор Мистецького простору, Лицар Гуманної Педагогіки провела гостям заходу цікаву екскурсію по виставці Олексія Леонова "Дар життя". 
 
 
 
Співорганізаторами педагогічних читань стали:
Всеукраїнська культурно-освітня асоціація Гуманної Педагогіки
Подільський культурно-просвітительський центр ім. М.К. Реріха
Департамент освіти та науки Хмельницької міської Ради
Хмельницька середня ЗОШ І-ІІІ ст. №22 ім. Олега Ольжича
ПП "Баварія-Захід"
 
Донатори: Діана та Роман Гайдуки.
 
Дякуємо усім учасникам за теплу атмосферу, глибокі думки та сердечне єднання. 
 
 
 

 
 

 
 

 
 

 
 © Подільский культурно-просвітницький центр імені М.К. Реріха
2010-2023 р. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту та сателітних проектів,
гіперпосилання на roerich-podillya.com обов'язкове.