12 лютого 2012 в Подільському культурно-просвітницькому центрі ім. Н. К. Реріха відбувся вечір, присвячений дню народження Олени Іванівни Реріх, незмінною супутниці і натхненниці всієї великої родини.

«Запитають: -«Як перейти життя?». Відповідайте: – «Як по струні безодню – красиво, бережливо і стрімко». Ці слова записала Олена Іванівна Реріх у Вченні Живої Етики. І сама ж показала високий приклад втілення цих слів у життя.

Істинно велике завжди бачиться на відстані. Багато з того, що було створено Оленою Іванівною Реріх в першій половині ХХ століття, увійшло до нашого культурного і духовного життя порівняно нещодавно і викликало глибоку і непідробну зацікавленість у тих, хто прагнув знайти відповіді на питання буття.

На урочистому вечорі Президент Центру Станіслав Крук (у своєму вступному слові) і ведучі концерту спробували висвітлити велику місію Олени Іванівни Реріх. Цьому сприяла музика Гайдна, Генделя, Моцарта, Олійника, Глінки, Чеснокова, яка прозвучала у віртуозному виконанні інструментального ансамблю «Лада» Подільського культурно-просвітницького центру ім. Н. К. Реріха (художній керівник – Тамара Пасічник).

Вечір супроводжувався медіа слайд-композицією.