11 лютого у «Мистецькому Просторі» Подільського культурно-просвітительського Центру імені М.К. Реріха відбувся концерт «Дар Любові» з нагоди 145-ї річниці від дня народження О.І. Реріх – видатного філософа і вченої, публіциста і письменниці, перекладача і педагога, мистецтвознавця, просвітителя, громадського діяча ХХ ст..

Олена Іванівна співавтор ідеї Міжнародного Договору про охорону художніх і наукових установ та історичних пам’ятників, який носить назву Пакта Реріха, який ліг в основу Міжнародної Гаазької конвенції 1954 року про захист культурних цінностей у разі збройного конфлікту.

З вітальним словом виступив Станіслав Крук: кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник наукового відділу Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної педагогіки, Президент Ради ПКПЦ ім.М.Реріха.

Головна праця життя – серія книг, які були підготовлені до друку й видані Оленою Іванівною та Миколою Костянтиновичем Реріхами і мають загальну назву «Жива Етика».

Все життя Олени Іванівни Реріх було Великим служінням еволюції планети і всьому людству.

В урочистій програмі звучали твори Й.С. Баха, А. Вівальді, М.Скорика, В.Філіпенка, О.Білаша та інших видатних композиторів у виконанні лауреата міжнародних конкурсів Ганни Колеснік (фортепіано), заслуженої артистки України Оксани Цмур (скрипка), лауреата міжнародних конкурсів Анни Попової (мецо-сопрано).

Ведуча Тетяна Косс

Меценати заходу – засновники ПП «Баварія-Захід» – Діана та Роман Гайдуки.

Друзі! Хай у вашому серці живе музика і допомагає жити, творити, любити, долати труднощі і робити все для Перемоги і Миру в Україні! Слава Україні!