Сьогодні 12 лютого 2020 року в “Мистецькому просторі” Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха відбувся урочистий концерт, присвячений 141 річниці з дня народження Олени Іванівни Реріх (1879 – 1955).

Олена Іванівна Реріх – видатний філософ, вчений, публіцист і письменниця, перекладач, педагог, мистецтвознавець, просвітитель, громадський діяч ХХ ст.

Олена Іванівна – автор книг про Сергія Радонезького, Будду, автор багатьох томів духовно – філософських листів – опублікованих і ще неопублікованих. Вона зібрала і видала Криптограми Сходу, переклала з англійської складну філософську працю О.П.Блаватської «Таємна доктрина».

Олена Іванівна співавтор ідеї Міжнародного Договору про охорону художніх і наукових установ та історичних пам’ятників, який носить назву Пакта Реріха.

Головна праця життя – серія книг, які були підготовлені до друку й видані Оленою Іванівною та Миколою Костянтиновичем Реріхами і мають загальну назву «Жива Етика».

Погляди Олени Іванівни Реріх про високе призначення людини, науку і культуру, долю всього світу випередили свій час і запалили вогонь устремління в серцях не одного покоління шукачів істини.

Привітав гостей вечора зі святом Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, Президент ради ПКПЦ ім. М.К.Реріха, кандидат педагогічних наук, доцент Станіслав Крук.

В концертній програмі «Шлях Краси», присвяченій 141 річниці від дня народження О.І. Реріх, у виконанні квінтету «Perfetto» Хмельницької обласної філармонії у складі:
Юлії Шилько (1 скрипка), Ольги Левченко (2 скрипка), Андрія Палюха (альт), Катерини Забеліної (віолончель), Костянтина Кругляка (контрабас) та соліста Ігоря Прохницького (гобой)

прозвучала музика композиторів: А. Вівальді, Й.С. Баха, Генделя, В.А. Моцарта, П. Чайковського, Й. Штрауса, А. Шнітке.

Ведуча програми Тетяна Косс.

Головний меценат вечору: ПП «Баварія –Захід».