24 березня 1920 року Оленою Іванівною і Миколою Костянтиновичем Реріхами були записані перші рядки першої книги Вчення Живої Етики – «Поклик». Це поклик до вдосконалення, який посилає Учитель і який знаходить відгук у серці. Вищий поклик не може бути почутий без устремління до Знання, Краси та Гармонії. 24 березня вважається Днем Вчителя. Це свято єднання всіх світлих сил на планеті, день нових світлих починань, день вшанування Ієрархії Світла.

В цей день 24 березня 2024 року в Мистецькому Просторі Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха відбувся урочистий концерт, присвячений Дню Учителя, за участю камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії (художній керівник і головний диригент Тарас Мартиник).

З вітальним словом виступив Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманна Педагогіка, Президент ради ПКПЦ ім. М.К.Реріха, кандидата педагогічних наук, доцент Станіслав Крук.

У концертній програмі прозвучали твори відомих композиторів від бароко до сучасності – Й.С. Баха, Г.Генделя, А. Вівальді, Л. Боккеріні, Е. Гріга, В.А. Моцарта, Ф. Шуберта, Е. Морріконе, К. Дженкінса, А. П`яццоли, В. Камінського.

Солістами урочистої концертної програми були: заслужена артистка України Оксана Цмур (скрипка), лауреат міжнародних конкурсів Оксана Панченко (сопрано), лауреат міжнародних конкурсів Юрій Олійник (скрипка), лауреат міжнародних конкурсів Максим Заводний (гітара).

Ведуча програми Тетяна Косс.

Меценати заходу – засновники ПП «Баварія-Захід» – Діана та Роман Гайдуки.

Сьогодні музиканти та організатори вечора створили сповнену красою та урочистістю атмосферу, яка доповнилася вдячністю та радістю глядачів.