1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Його було проголошено ще в далекому 1949 році на Московській сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. А в 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла декларацію прав дитини.

Відзначали це свято і в Подільському культурно-просвітницькому Центрі ім. М.К. Реріха (м.Хмельницький). Дитяча театральна студія «Світлячки» Центру започаткувала добру традицію: в цей день – День захисту дітей – проводити святкові театральні виступи.
От і в цьому році молодша група «Світлячків» виступила зі святковим концертом.
Концертну програму відкрила Л.І. Твердохліб – віце-президент Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха, яка розповіла про дітей нової свідомості, які приходять у наш світ, щоб зробити його кращим.

Керівник дитячої театральної студії “Світлячки” Надія Кошуцька привітала усіх присутніх зі святом та розпочала концерт.

Дітлахи віком 8-12 років читали вірші та грали на музичних інструментах прекрасні твори класичної музики.

Льовушка Бабенко виконав на фортепіано твори «Пінгвіни» Л. Ньямат та «Сонатина» Я. Ванхаля.

Валентин Соколовський виконав на баяні «Полонез» Моцарта та «Вальс» М. Чайкіна.

Юлік Ерметов виконав на флейті «Анданте» А. Тершака та «Жарт» Й.С. Баха.

Юліана Горященко виконала 4 педальних прелюдії на фортепіано.

Після концерту, у другому відділенні програми, юні актори зіграли виставу «Фіолетовий зайчик». «Поки ми любимо – ми справжні» – промовив головний герой, і цими щирими, теплими словами об`єднав усіх глядачів, серед яких було чимало дітей.

Атмосфера любові, радості та щирості притаманна усім дитячим виступам. Від усіх дорослих, яких зігріла та наповнила радістю дитяча творчість, велика подяка усім юним акторам – Валентину Соколовському, Льовушці Бабенко, Світланці Нікуліній, Вадіму Подобі, Юліані Горященко, Катюші Заєць, Юлію Ерметову, їхнім батькам.

Та особлива подяка керівнику дитячої театральної студії «Світлячки» Надії Миколаївні Кошуцькій, яка віддає усю душу і любов заняттям з дітьми, допомагає їм розкрити самих себе та вчить їх добру через прекрасні твори.

І ще хочеться висловити велику вдячність меценату – ТОВ “Автолідер” та родині Гайдуків, завдяки яким усі учасники театрального дійства були нагороджені квітами та подарунками.