Відкрив вечір лауреат та дипломант міжнародних конкурсів та фестивалів Хмельницький академічний муніципальний камерний хор (художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур).

Гостей та друзів привітав президент Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха Крук С.Л. Він зазначив важливість цього дня для планети Земля і всі х її жителів, а також зачитав уривок статті із книги «Грані Агні Йоги» про свято 24 Березня.

Далі учасники урочистого вечора розповіли про основні віхи життя Великих Подвижників людства, які запалили на вівтарі Культури світло нових знань, що дали людству можливість нового еволюційного оберту, запалили світло Краси потужного і одухотвореного мистецтва, світло подвигу своїх сердець.

Кандидат біологічних наук, доцент Васильєвих Л.Г. розповіла про життя і діяльність Олени Петрівни Блаватської – всесвітньо відомого філософа, гуманіста, письменниці, засновниці Теософського товариства.

Заступник президента Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха Твердохліб Л.І. розповіла про суспільне та духовне значення культурної діяльності родини Реріхів – Миколи Костянтиновича – всесвітньо відомого художника, громадського діяча, філософа-гуманіста, письменника, вченого та мандрівника; Олени Іванівни – всесвітньо відомого філософа, письменниці; Юрія Миколайовича – вченого сходознавця зі світовим ім`ям, мистецтвознавця, лінгвіста, етнографа та мандрівника та Святослава Миколайовича – всесвітньо відомого художника, вченого та громадського діяча.

Кандидат психологічних наук, доцент Гаврилькевич В.К. розповів про роль засновника Міжнародного центру Реріхів Л.В. Шапошнікової в історії створення МЦР, познайомив глядачів з біографією Людмили Василівни та високо відзначив її роль в сучасному духовно-культурному просторі планети.

Вечір завершив президент Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха Крук С.Л. з побажаннями добра і світла усім присутнім.