Сьогодні 19 вересня 2018 року в “Мистецькому просторі” Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха відбувся прекрасний вечір, присвячений 100-й річниці з дня народження видатного українського педагога-гуманіста В. Сухомлинського.

Гостям вечора була запропонована літературно-музична композиція “Серце віддаю дітям”.

Привітав гостей вечора Президент Ради ПКПЦ ім. М.Реріха, Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації «Гуманна педагогіка», кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології і педагогіки ХНУСтаніслав Крук.

Матеріали з фото та відео архівів, цікаві факти з біографії видатного педагога, його глибокі думки і навіть невеличкі театральні постановки за мотивами творів В. Сухомлинського у виконанні дитячої театральної студії “Світлячки” (керівник Н.Кошуцька) створили надзвичайно теплу та урочисту атмосферу вечора.

В програму вечора уввійшли глибокі думки Ш.О. Амонашвілі про педагогічну систему В.Сухомлинського, про його величезний внесок у розвиток педагогічної думки.

Прикрасою вечора стала чудова музика. Прозвучали твори Л.Бетховена, О.Скрябіна, Н.Паганіні, С.Рахманінова, К.Думитрашка, М.Скорика у виконаннілауреата всеукраїнських та міжнародних конкурсів Наталії Полтавцевої (фортепіано) та Дани Халахур (скрипка).

Ведучою вечора була Тетяна Косс.

Дякуємо усім учасникам за чудовий вечір!