5 вересня 2018 року відбулася надзвичайно цікава подія – «Мистецький простір»Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха після літніх канікул розпочав свою роботу!

І розпочався новий навчальний рік дуже радісною та приємною новиною – на базі мистецьких студій «Простору» був створений дитячий проект «Сонячна академія»!

Цей проект об`єднав роботу двох потужних студій «Мистецького простору» – театральну (керівник – талановитий педагог, вчитель вищої категорії Надія Миколаївна Кошуцька) та студію образотворчого мистецтва (керівник – талановитий художник, випускник і викладач Національної Академії Образотворчого Мистецтва та Архітектури (НАОМА) Гліб Олександрович Франко).

«Сонячна академія» має за мету залучення дітей та молоді до синтезу різних видів мистецтв – образотворчого та театрального мистецтва, мистецтва танцю, співу та кіно, до високої творчості для розкриття внутрішнього потенціалу особистості через розвиток почуття прекрасного, розвиток смаку та витонченості засобами мистецтва.

Вчора урочисто відбулася презентація першого відео-проекту«Сонячної академії» для дітей та дорослих.Це чудова екранізація притчі «Три сита», взятої з мудрої спадщини великого філософа Давньої Греції Сократа.

Чимало дітлахів різного віку взяли участь у цьому чудовому проекті. Керівники студій поділилися історією створення, труднощами та цікавинками, які відбувалися у творчому, захоплюючому процесі, адже багато чого нового відкрили для себе автори проекту, багато несподіванок та нюансів супроводжували весь творчий процес.

Були створені логотип і запальна весела пісня-візитка «Сонячної академії».

Привітати «Мистецький простір» та «Сонячну академію» прийшло чимало друзів та гостей. Зал ледь вмістив усіх.

Першим сказав слова привітання президент ПКПЦ ім. М.К. Реріха, Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації «Гуманна педагогіка», доцент кафедри психології і педагогіки, кандидат педагогічних наук – Станіслав Крук.

Також привітала «Сонячну академію» щирий друг Центруім. М.К. Реріха, депутат Хмельницької обласної ради, декан факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Інна Ящук.

У виконані Юліани Горященко, Христини Бих, Христини Кмельдля усіх гостей прозвучала пісня «Сонячна академія».

Ведучою вечора була Тетяна Косс.

Після урочистого вечора усі бажаючі могли відвідати екскурсію, яку провів Станіслав Леонідович Крук, і побачити прекрасну виставку робіт всесвітньовідомого скульптора Олексія Леонова «Верховенство духу».

Віриться, що цей проект буде надзвичайно потужний та унікальний, адже стільки любові та натхнення вкладено в його задум та реалізацію, що у нього має бути тільки потужний розвиток!

# play