Сьогодні 12 лютого 2017 року виповнюється 138 років з дня народження Олени Іванівни Реріх – видатного філософа, Подвижниці духу, яка при співробітництві з Вчителями Сходу дала світу Вчення Живої Етики. Олена Іванівна залишила велику духовно-філософську літературну та епістолярну спадщину, яка дає відповіді та проливає світло на духовну сутність людини, її місце та роль у Всесвіті, розкриває Духовну сутність Макрокосму, його Закони та велику роль в еволюції планети. Духовно-філософська спадщина Олени Іванівни Реріх спрямовує сучасних людей та буде спрямовувати людство майбутнього на шляху духовного самопізнання та вдосконалення ще багато століть.

«Мистецький простір» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха день народження Олени Іванівни відзначив концертною програмою за участю Камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії(диригент – Тарас Мартиник) та артистів: заслуженої артистки України Олени Леонової, лауреата міжнародних конкурсів Лесі Король (бандура), Тараса Малика (флейта) . В програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів.

Гості урочистого вечора слухали спогади про Олену Іванівну Реріх, біографічні моменти її життя, а також змогли подивитися слайд-композицію з фотографіями з життя родини Реріхів та репродукціями картин Миколи Костянтиновича та Святослава Миколайовича Реріхів.

Олена Іванівна писала: «Все самое высокое и достойное приличествует там, где закладываются Основы Учения Жизни, Культуры и Красоты».

Так нехай же усі зерна світла, закладені Високими духовними Подвижниками, такими як Олена Іванівна та уся родина Реріхів, проростають у серцях людей і наближають прекрасне майбутнє.