Сьогодні 30 січня 2017 року День Пам`яті Святослава Миколайовича Реріха – всесвітньо відомого художника, мислителя, гуманіста, вченого, громадського діяча.

Святослав Миколайович Реріх – Подвижник Культури, його художня та літературна спадщина насичена красою та глибокими духовними роздумами про вдосконалення людини, її духовний шлях та прагнення до Прекрасного.

В «Мистецькому просторі» Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха вшанували пам’ять Святослава Миколайовича урочистою концертною програмою «Миттєвості життя» за участю тріо «Flautando».

В програмі були представлені миттєвості життя видатного художника. Надзвичайно гарно та піднесено звучали слова Святослава Миколайовича – його роздуми про мистецтво та красу, про духовний шлях людини. Звучали фрагменти з Листів Олени Іванівни Реріх та «Листів щоденника» Миколи Костянтиновича Реріха, а також спогади П.Ф. Белікова про Святослава Миколайовича Реріха.

Глядачі під чарівну музику Баха, Шостаковича, Чайковського та інших видатних композиторів переглянули репродукції картин Святослава Миколайовича та Миколи Костянтиновича, фотографії та фрагменти відео з життя Великої родини Реріхів.