11 січня 2017 року до «Мистецького простору» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха завітав чудовий фольклорний дитячий гурт «Ладовиці» із різдвяною програмою, до якої уввійшли колядки та щедрівки Наддністрянського Поділля.

Художній керівник гурту Ірина Телюх вже 25 років об’єднує молодь із метою відтворення стародавніх співочих традицій, і понад 20 років учасники гурту проводять польові роботи на теренах Хмельниччини і областей, які прилягають до Дністра.

Пісенний спадок Наддністрянщини дуже багатий – в цьому змогли переконатися гості вечора. Ірина Григорівна Телюх захоплено розповідала про народні традиції, символіку, яка зустрічається в колядках та щедрівках. А діти співали й співали…

Багато радості, сили, народної мудрості, віри та любові до рідної землі та Бога лунало із цих пісень. Увесь зал був неначе заряджений світлом та радістю.

Дякуємо вам, Ірино Григорівно, та вашому чудовому колективу за те, що збираєте ці скарби народної творчості, відроджуєте нашу культуру та даруєте світло української душі.

# play