9 квітня 2014 року в приміщенні Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації відбувся конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2014 році.

Конкурс проводився у рамках виконання обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки. На конкурс було подано 18 програм (проектів, заходів).

Серед інших організацій свій проект «Діти дарують казку» запропонувало Подільське молодіжне об`єднання “У майбутнє через культуру”. Згідно цього проекту, дитяча театральна студія “Світлячки” Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха відправиться у турне Подільським краєм. Діти відвідають з виставою за твором Г.Х. Андерсена “Снігова королева” дитячі будинки м. Кам`янця-Подільського, с.Антоніни Красилівського району та с. Вовковинці Деражнянського району Хмельницької області.

Вітаємо всіх учасників проекту з іще однією перемогою!
І бажаємо гарно виступити, та подарувати дітям нові, незабутні враження про вічні цінності буття!

Офіційна інформація про перемогу у конкурсі соціальних проектів на сайті  Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації: http://hmsoczahist.com.ua/