24 березня 1920 року Оленою Іванівною і Миколою Костянтиновичем Реріхами були записані перші рядки першої книги Вчення Живої Етики.

Вшанувати цей Великий день зібралися співробітники та друзі «Мистецького простору» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха.

Вечір було розпочато з привітання від всесвітньо відомого скульптора, члена Національної спілки художників України Олексія Леонова. У слайд-композиції присвяченій художнім роботам Олексія Леонова були представлені глибокі та мудрі вислови подвижників різних часів та культур.

Основною прикрасою вечора був виступ музикантів Камерного оркестру Хмельницької обласної філармонії (Художній керівник та головний диригент – Тарас Мартиник), а також солістів – лауреата міжнародних конкурсів Тарас Малик (флейта) та заслуженої артистки України Фатіми Чергіндзії (вокал).

До урочистої концертної програми увійшли вічні та прекрасні твори композиторів – Д. Бортнянського, Й. Пахельбеля, В.А. Моцарта, Е. Елгара, Й.С. Баха, А. Вівальді, Дж. Каччіні, Т. Альбіноні, С. Меркаданте.

Прозвучали сповнені мудрості та глибини слова із «Вчення Живої Етики», «Листів Олени Іванівни Реріх», з «Листів щоденника» М.К. Реріха, з «Граней Агні Йоги».

Відеоряд в якому демонструвалися кадри з музею МЦР та слайди з картинами М.К. Реріха та М. Чюрльоніса перепліталися з чарівною музикою та віршами.

Від щирого серця дякуємо усім, хто долучився до створення та проведення цього прекрасного урочистого вечора.