24 Березня – це День, в який у далекому 1920 році Оленою Іванівною і Миколою Костянтиновичем Реріхами були записані перші рядки першої книги Вчення Живої Етики. Цей день вважається Днем Вчителя.
З листа О.І. та М.К.Реріхів:
Друзі! «Радіти вам до дня 24 березня. Зійтися до цього дня з самими добрими взаємними побажаннями. Підтримати один одного прекрасними устремліннями – зміцнитися в співдружності для майбутньої роботи.
Не в мирний час, не в легкі дні ці побажання, але ж радість є особлива мудрість, а в пам`ятні дні потрібно принести всі свої найкращі наміри».

Сьогодні 24 Брезня 2023 року в цей урочистий день в Мистецькому просторі Подільського культурно просвітительського центру ім..М.К. Реріха відбувся прекрасний концерт за участю артистів Хмельницької обласної Філармонії.

У виконанні заслуженої артистки України Наталії Молдован (орган), солістки, лауреата міжнародних конкурсів Анни Попової, лауреата міжнародних конкурсів Тараса Малика (флейта) прозвучали твори Г.Ф.Генделя, Й.С. Баха, В.А. Моцарта, Джона Раттера, Франческо Каваллі, Джуліо Качіні, Томазо Альбіноні, Сесіля Шамінада.
В програмі звучали фрагменти з Вчення Живої Етики, Листів О.І. Реріх, а в фото композиції глядачі могли побачити картини М.К. Чюрльоніса та прекрасні скульптури Олексія Леонова.
Прекрасна музика, прекрасні слова і думки, прекрасні образи наповнювали простір концертної зали. Цей концерт об`єднав усі серця та став чудовим подарунком до свята.
Ведуча та автор вечору Тетяна Косс.
Велика подяка меценату усіх заходів Мистецького простору ПКПЦ ім. М.К. Реріха ПП “Баварії-Захід”.

# play