11 березня 2023 року в приміщені «Мистецького простору» Подільського культурно-просвітительського Центру ім. М.К. Реріха (м.Хмельницький) відбулось урочисте відкриття виставки та церемонія нагородження переможців і учасників конкурсу дитячого малюнку «Ми – діти Космосу 2022».

У вересні 2018 року ПКПЦ ім. М.К. Реріха започаткував щорічний обласний конкурс дитячого малюнка «Ми – діти Космосу». Любов до пізнання Космосу часто з’являється саме в дитинстві, адже перед дитиною відкривається величезний світ невідомого і загадкового. Космос приваблює своєю безмежністю і красою. І це не дивно, бо «Космос» – в перекладі з грецької означає «Краса», «гармонія».
На виставці «Ми – діти Космосу» були представлені 36 робіт Лауреатів ІІ-го туру та переможців конкурсу. Дані роботи члени журі відібрали у другий тур із понад 120 поданих електронних робіт.

Вітальним словом виступав член журі, Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, Президент ради ПКПЦ ім. М.К.Реріха, кандидат педагогічних наук, доцент Станіслав Крук.

Програму урочистого заходу продовжила концертна програма за участю: Вероніки Олійник з піснею «Намалюй» та Уляни Гавриленко з піснею «Молитва за Україну». Юної скрипальки, лауреата багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів Софії Зульфікар, та концертмейстера, лауреата міжнародних конкурсів Наталії Полтавцевої. Також у заході приймав участь «зразковий» дитячий хор «Райдуга» Хмельницької дитячої школи мистецтв «Райдуга» під керівництвом Аліни Севак.

# play