Сьогодні в “Мистецькому просторі” Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха відбувся святковий концерт “З Україною в серці”, присвячений 148 річниці з дня народження Миколи Костянтиновича Реріха.

Микола Костянтинович Реріх усе своє життя присвятив служінню Культурі. Всесвітньо відомий художник, громадський діяч, вчений, письменник, філософ – він є автором Пакту Реріха, який в 1954 році ліг в основу Міжнародної конвенції про захист культурних цінностей у разі озброєнного конфлікту.
Культурна спадщина, яку він залишив, є великим скарбом для усіх нас та майбутніх поколінь. Адже найважливіше для усього людства – це духовний та культурний розвиток. Це основа усього життя. І Микола Костянтинович був тим духовним світочем, який формував це поле Культури, ставав на його захист та вірив, що Культура переможе усі недосконалості людського життя.

В концертній програмі брав участь Хмельницький академічний муніципальний камерний хор. Художній керівник та головний диригент – заслучений діяч мистецтв України Ігор Цмур.

Солісти: Катерина Максимчук, Марія Вересюк, Катерина Хлебан, Анна Мельник, Кароліна Цмур (скрипка), Андрій Кримінський, Віталій Коваль (сопілка), Ольга Терещук (бандура), Володимир Афіцький, Олена Кобильник.
Меценат концерту: засновники ТОВ “Автолідер” Діана та Роман Гайдуки.

# play