Сьогодні 18 січня 2023 року трагічна жахлива подія обірвала життя нашого Друга і Співробітника Дениса Монастирського. Людини, яка все своє життя чесно та плідно працювала в сфері Культури та освіти, в юридичній сфері, і згодом в політичній сфері на посаді Міністра МВС України. 

Денис Монастирський був одним з лідерів громадської та культурної роботи, яку проводив Подільський культурно-просвітительський центр ім. М.К. Реріха та ПМКО «У майбутнє через Культуру».  Його проект Молодіжних волонтерських трудових загонів, який об`єднав тисячі студентів, викладачів, школярів та просто волонтерів, людей не байдужих до відновлення та підтримки національної культурної спадщини, переміг у Національному конкурсі «Волонтер року 2012» і отримав грант Президента України для обдарованої молоді (на 2014 рік).

Коли Денис прийшов на посаду Міністра МВС України багато людей раділи через те, що саме такі як він ідуть в політику, адже тільки такі щирі, сердечні, розумні та професійні люди можуть змінити, реформувати країну на краще. І він дійсно працював. Багато працював через величезну втому і труднощі заради нашого світлого майбутнього. 

Завжди щирий, чесний, привітний серцем, світлий ти завжди будеш в наших серцях і нашій пам`яті. Пишаємося тобою, любимо тебе. Світлий шлях твоїй добрій душі.