29 вересня 2019 року у Мистецькому просторі Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха відбулася прекрасна подія, присвячена Дню міста – відкриття виставки “Гармонія – шлях мудрості” всесвітньовідомого скульптора, члена Спілки художників України Олексія Леонова.

В період з 2005 по 2019 роки пройшло більше 150 персональних виставок Олексія Леонова. Його роботи знаходяться в 80 містах світу.

І от сьогодні, на радість хмельничан, відбулося відкриття п`ятої персональної виставки майстра у нашому місті.

«Вся виставка наповнена та пронизана почуттям Гармонії та Краси і це величезна вдячність всім геніям духа, які залишили в нашому житті велику мудрість – як нам вибудовувати той шлях, який приводить нас до мудрості і до Бога», – так охарактеризував тему експозиції Олексій Леонов.

Привітати Олексія Леонова та гостей з відкриттям виставки завітав Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. Він нагородив Олексія Леонова почесною грамотою та цінними подарунками.

З привітальним словом також виступили Народний депутат України, Голова Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський;

Президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації «Гуманна педагогіка», Президент ради ПКПЦ ім. М.Реріха, кандидат педагогічних наук Станіслав Крук;

Ректор Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», доктор педагогічних наук, професор, голова Подільського товариства імені Григорія Сковороди Михайло Чайковський.

Прикрасою урочистої частини став виступ Хмельницького муніципального камерного хору (художній керівник та головний диригент – Заслужений діяч мистецтв України Ігор Цмур).

Взяли участь в урочистій частині заходу й вихованці «Мистецького простору» ПКПЦ ім. М.Реріха, призери Всеукраїнських конкурсів бальних танців Софія Цап та Тимур Бичковський, які подарували гостям прекрасний вальс.

Запрошуємо усіх на виставку скульптур Олексія Леонова “Гармонія – шлях мудрості”.

Виставка працює щоденно з 9 до 18.00. Субота та неділя – за домовленістю.

Для замовлення екскурсій для дітей, старшокласників та студентів дзвоніть за тел. 067-384-88-20, 098-865-79-94
Вхід безкоштовний.

# play