Виставку картин відомої української художниці, члена Національної спілки художників України Лариси Захарчук-Демент’євої під промовистою назвою «Осінній букет», присвячену Дню міста Хмельницького, відкрито у виставковій залі приватного підприємства “Баварія-Захід”, що на проспекті Миру, 103/1.

Почесне право відкрити виставку було надано заступнику Хмельницького міського голови Григорію Давиденку. Григорій Михайлович щиро подякував авторці за чудову колекцію високохудожніх творів. «Такі талановиті люди, як пані Лариса відроджують, піднімають нашу культуру на високий рівень. Я впевнений, що ця виставка викличе зацікавленість та жвавий інтерес не лише поціновувачів мистецтва, але й багатьох мешканців міста Хмельницького», –сказав заступник міського голови. Григорій Давиденко побажав пані Ларисі подальших творчих успіхів і за дорученням міського голови вручив подяку. За активну участь в організації мистецьких виставок до Дня міста подяку від міського голови отримала віце-президент Подільського культурно-просвітницького Центру імені М. К. Реріха Діана Георгіївна Гайдук.

В експозиції виставки представлені самобутні твори майстрині, які вирізняє особливий авторський почерк. Роботи виконані у стилі «Фунтік», які за своєю будовою нагадують старовинні лубочні картинки. Це – унікальна яскрава техніка розпису масляними фарбами по тканині. У творах художниці вдало поєднані не тільки сюжети, але й цілі світи, адже своє завдання авторка виставки бачить у поєднанні матеріального і духовного світів.

Тематика творів надзвичайно широка, це і роботи, присвячені житію преподобного Серафима Саровського, і казкові персонажі народних казок, і герої з розповідей Павла Бажова, а також картини природи. Враження від картин підсилюється від того, що кожна сюжетна лінія розгортається по спіралі. Картини відкривають прекрасний світ фантазії, красу природи, філософське бачення духовного світу.

У відкритті виставки взяли участь представники творчої інтелігенції, молодь, громадськість міста та області. На адресу Лариси Захарчук-Демент’євої звучало чимало теплих слів привітань, подяки за яскраві враження від філігранно виписаних творів та щирих побажань.

Окрасою відкриття виставки став відомий творчий колектив – тріо Flautando з Хмельницької обласної філармонії, який виконав незабутні класичні твори.

Організаторами виставки є: Хмельницька міська рада; Подільський культурно-просвітницький Центр імені М. К. Реріха; Подільське молодіжне культурне об’єднання «У майбутнє через Культуру»; Громадська рада при виконавчому комітеті Хмельницької міської ради; Хмельницький національний університет; ТОВ «Автолідер».

Виставка працюватиме до кінця 2013 року щоденно, крім неділі, з 10.00 до 18.00, в суботу з 10.00 до 15.00.

Організатори запрошують хмельничан та гостей міста завітати на виставку.

Вхід вільний.