19 травня 2024 року у стінах Мистецького простору Подільського культурно-просвітницького центру імені М.К. Реріха відбувся концерт української народної пісні «Звучи піснями, рідна Україно» у виконанні дуету «Трелянки».

Юліанна Горященко та Дарина Євчук – студентки 3 курсу Фахового музичного коледжу ім. Владислава Заремби, які своїми мелодійними голосами та щирими емоціями зачарували численну публіку.

Дівчата співали акапельно, як в дуеті, так і соло, демонструючи неабияку майстерність та віртуозне володіння своїми голосами. Їхній репертуар був насичений популярними українськими народними піснями, такими як «Весно, красна», «Ой, гай гай зеленесенький», «Да косив батько», «Гей розвивайся та сухий дубе», та іншими.

Окрім сольного та дуетного виконання, до концерту приєдналась і Лілія Друзь, створивши тріо, яке подарувало публіці ще більше емоцій та незабутніх вражень.

Концертмейстером дуету «Трелянки» виступив Юрій Созонюк, який своїм професійним супроводом доповнив та підкреслив красу та глибину українських народних пісень.

Публіка з захватом вітала кожен номер програми, щедро даруючи артистам аплодисменти.
Ведуча концерту Тетяна Косс.

Концерт «Звучи піснями, рідна Україно» став справжнім святом української пісні, яке подарувало глядачам заряд позитивних емоцій та відчуття єднання з багатою культурною спадщиною нашого народу.