укр | рус
Про Центр Сім`я Реріхів Еволюційні діяння Реріхів Сонячна академія Гуманна педагогіка Наукова діяльність В майбутнє через культуру Контакти Видавнича діяльністьФотогалерея ПКПЦ


  Головна » Про Центр » Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
Новини Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха
Презентація книги "Феномен Григорія Сковороди і сковородиністика на позовах часу"

27 Червня 2023 р.

Сьогодні 27 червня 2023 року в приміщенні Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха відбулася презентація книги "Феномен Григорія Сковороди і сковородиністика на позовах часу". 

 
 
 
 
 
Авторами книги є: 
Віталій Шевченко - професор кафедри педагогіки та психології Хмельницького інституту соціальних технологій Університету "Україна" 
Михайло Чайковський - ректор Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», заслужений працівник освіти України, голова Подільського товариства ім. Г.С. Сковороди. 
 
Книга вийшла наприкінці минулого року до 300-річчя Григорія Сковороди за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Михайло Чайковський розповідав сьогодні про те, що в книзі намагалися представити істинний образ українського філософа, очистити його від нашарувань ідеології та часу.
 
 
 
Це перша книга, в якій охоплено 200 річний досвід сковородинистики - від початкового до революційного, від радянського до новітнього. В цій праці використано більше п`яти сотень джерел, а також є велика кількість бібліографій (більше тисячі найменувань). Тому книга буде прекрасним матеріалом для дослідників, для тих, хто цікавиться життєвим шляхом, творчістю та філософією Григорія Сковороди. 
Монографія "Феномен Григорія Сковороди і сковородиністика на позовах часу" перемогла у конкурсі Міністерства культури та інформаційної політики України за напрямком "Книга для зміцнення національної єдності". Нині надруковано 1000 примірників видання. Надалі книгу будуть бескоштовно розповсюджувати по всій країні.
 
 
Михайло Чайковський подарував примірники книг в бібліотеку "Світова Культура" Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха.


© Подільский культурно-просвітницький центр імені М.К. Реріха
2010-2024 р. При будь-якому використанні матеріалів і новин сайту та сателітних проектів,
гіперпосилання на roerich-podillya.com обов'язкове.