8 червня на сцені “Мистецького простору” Подільського культурно-просвітительського центру ім. М.К. Реріха юні актори дитячої театральної студії “Світлячки” (керівники Юліана ГОРЯЩЕНКО та Надія КОШУЦЬКА) подарували глядачам незабутню мандрівку за Синім Птахом за мотивами казки Моріса Метерлінка.

Молодша група студії “Світлячки” з щирою захопленістю та щирою емоційністю занурила публіку у світ чарівництва та пригод. Мілана ГАПЧИНСЬКА, Злата КАМІНСЬКА, Мілана МАТІЙЧУК, Анна ПОДОБА, Назар ЗЛОБІН, Мілана ТУНГАСОВА, Софія ТКАЧЕНКО та Тимур КАЛАБАН майстерно втілили образи дітей радості та дітей майбутнього захопивши глядачів своїм юним запалом та щирістю.

Старша група студії “Світлячки” з глибоким розумінням та емоційним наповненням розкрила драматичну лінію вистави.

Єгор РІВНИЙ та Анастасія ВОЗНЮК втілили образи Тіля та Мітіль,
Дар’я НОВАК – Матері,
Олександра МАСЛІЙОВИЧ – Пані Берленго та дерева,
Софія ШАЛОХА – Душі Світла,
Анастасія ПЕТЛЮК – Тіло,
Єлизавета КРАВЕЦЬ – Тілетто,
Юліана ГОРЯЩЕНКО – Матінки Ночі,
Віталій ГУДЬ – Примари та дерева,
Даша КРАВЕЦЬ – Синього Птаха та Блаженства,
Артем ПТАШНИК – Дерева та Блаженства,
Софія МАТІЙЧУК – Плюща, дитини майбутнього та дівчинки,
Саша НИШТИК – Радості,
Ярослав ГОРЯЩЕНКО – Дитини майбутнього,
Павло СОБОЛЕВСЬКИЙ – Діда Часу.

Їхня майстерна гра та глибоке розуміння своїх героїв зачарували публіку та змусили щиро співпереживати персонажам казки.

Художник-декоратор Тетяна БОГУШ створила мальовничий світ казки, а хореографія Ольги ГОРЯЩЕНКО додала виставі динамічності та емоційності.

Їх творчий тандем з режисерами вистави створив справжню феєрію на сцені, переносячи глядачів у світ чарівництва та фантазії.

Директор Мистецького простору Діана ГАЙДУК щиро подякувала юним акторам за чудову гру. Її слова подяки підкреслили високий рівень майстерності студії “Світлячки” та її значний внесок у розвиток дитячого театрального мистецтва.

Наприкінці вистави усіх чекав сюрприз від Ольги КОХАНСЬКОЇ та Юліани ГОРЯЩЕНКО, які виконали зворушливу пісню “Блакитний птах”.

Цей фінальний акорд додав виставі ще більше емоційності та залишив у серцях глядачів незабутні враження.

Вистава “Синій Птах” стала справжнім святом для всіх глядачів. Актори студії “Світлячки” знову підтвердили свій високий рівень майстерності, подарувавши глядачам незабутні враження та емоції. Їхня щира гра, глибоке розуміння своїх персонажів та майстерне втілення задуму режисерів зробили цю виставу справжньою перлиною дитячого театрального мистецтва.

Вітаємо юних акторів та їх керівників з успішною постановкою! Бажаємо їм нових творчих злетів, цікавих проектів та щирого визнання.

# play