9 квітня 2014 року в приміщенні Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації відбувся конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2014 році.

Конкурс проводився у рамках виконання обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2011-2015 роки. На конкурс було подано 18 програм (проектів, заходів).

Серед інших організацій свій проект «Діти дарують казку» запропонувало Подільське молодіжне обєднання “У майбутнє через культуру”. Згідно цього проекту, дитяча театральна студія “Світлячки” Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха відправиться у турне Подільським краєм. Діти відвідають з виставою за твором Г.Х. Андерсена “Снігова королева” дитячі будинки м. Кам’янця-Подільського, с. Антоніни Красилівського району та с. Вовковинці Деражнянського району Хмельницької області.

Вітаємо всіх учасників проекту з іще однією перемогою!

І бажаємо гарно виступити, та подарувати дітям нові, незабутні враження про вічні цінності буття!

Офіційна інформація про перемогу у конкурсі соціальних проектів на сайті Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.