Творчі студії Центру культурного розвитку молоді (засновником якого є Подільське молодіжне об`єднання “У майбутнє через культуру”, а також Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха) вирішили розширити діяльність і подарувати школярам ЗОШ №15 м. Хмельницького два цікавих мистецьких заходи.

11 квітня 2014 року в актовій залі ЗОШ відбувся концерт студійців музичної студії для старшокласників.

У програмі звучали сучасні пісні та інструментальні композиції українських та зарубіжних авторів.

І в цей же день 11 квітня 2014 року для молодших школярів дитяча театр-студія «Світлячки» Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха представила виставу «Снігова королева» за однойменним твором Г.Х. Андерсена.

Талановиті юні актори, професійна режисура художнього керівника Кошуцької Надії Миколаївни, і просто атмосфера дитячої запальної, позитивної творчості нікого не залишила байдужим.

Вистава демонструє у дії вічні цінності і закони Космосу і, по суті, є своєрідним щепленням для сучасної молоді від цинізму та байдужості, які, нажаль, поширені у нашому суспільстві.

Дякуємо заступнику директора з виховної роботи ЗОШ №15 Валентині Миколаївні за співпрацю та сподіваємось на подальші спільні культурні проекти.