13.03.22 р. – Свято Весни

20.03.22 р. – Свято Іграшки

27.03.22 р. – Свято Казки

03.04.22 р. – Кінозал і ігри (Перегляд відео – сюжетів дитячого телевізійного проекту «Сонячна академія»)
10.04.22 р. – Свято Феї Світла

17.04.22 р. – Перегляд відео – сюжетів дитячого телевізійного проекту «Сонячна академія» за сюжетами оповідань В.О. Сухомлинського та ігри.

«Мистецький простір» Подільського культурно-просвітительського Центру ім. М.К. Реріха започаткував з 13 березня 2022 року Свята для дітей переселенців, які проходять кожну неділю у приміщені «Мистецького простору» о 12:00.
Війна забрала у дітей з багатьох областей України домівки, рідних, відчуття захисту і спокою, дитячої безтурботності і радості. Багато діток з батьками знайшли прихисток в Хмельницькому.
Подарувати маленьким українцям свято, гарний настрій, можливість відволіктися і отримати позитивні емоції, відчути себе в дружньому колі, де є турбота та любов – саме таку мету поставили перед собою співробітники «Мистецького простору».
Бо як казав великий український педагог і людина великої душевної щедрості Василь Олександрович Сухомлинський: «Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості». Хай так і буде!
Кожну неділю «Мистецький простір» радо зустрічав діток переселенців і дарував театралізоване свято з іграми, танцями, майстер-класами виготовлення іграшок, листівок для наших захисників, писанок, а також перегляд відео – сюжетів дитячого телевізійного проекту «Сонячна академія», який об’єднав театральну і художню студії «Мистецького простору».
Окрім величезної порції позитиву, любові і турботи маленькі українці отримали іграшки і солодощі.
Дуже приємно було бачити захоплення і радісні усмішки дітей, на долю яких випали недитячі випробування.
«Мистецький простір» Подільського культурно-просвітительського Центру ім. М.К. Реріха і надалі буде робити все можливе, аби на обличчях дітей з’являлась усмішка і очі сяяли від щастя і радості.
Дарувати щасливі моменти дитинства нашим малюкам у такий важкий для країни час – велика радість для організаторів Свята дітям переселенців.

# play # play # play # play