12 лютого 2016 року у виставковому залі ПП “Баварія-Захід” відбувся надзвичайно теплий вечір, присвячений 137-й річниці з дня народження Олени Іванівни Реріх – духовної подвижниці людства, філософа, вченої, автора багатьох томів духовно-філософських листів – опублікованих і ще не опублікованих.

Подільський культурно-просвітительський Центр ім. М. К. Реріха разом із музикантами Хмельницької обласної філармонії подарували гостям вечора прекрасну літературно-музичну композицію “Дар любові”, до якої увійшли роздуми Олени Іванівни Реріх про роль Краси, Любові для вдосконалення та еволюції людини, взяті з її листів і книг.

Відкрив вечір Президент Подільського культурно-просвітительського Центру імені М. К. Реріха – кандидат педагогічних наук, доцент, директор Центру інноваційної педагогіки та психології, доцент кафедри практичної психології та педагогіки Хмельницького національного університету Станіслав Крук. Він розповів про величезне значення духовного подвигу Олени Іванівни Реріх для людства та усієї планети.

Звучали вірші українських та зарубіжних поетів у майстерному виконанні ведучої вечору Тетяни Косс.

Прикрасили урочисту композицію музичні твори Е. Елгара “Салют любові”, Й. Пахельбеля “Канон ре мажор”, Т. Альбіноні “Адажіо”, Р. Шумана “Порив”, Ф. Шопена “Ноктюрн”, Ф. Ліста “Сонет Петрарки”, М. Скорика “Мелодія”, А. Вівальді “Літо. Гроза”, В. Філіпенко «До тебе» у виконанні Лауреата міжнародних конкурсів Ганни Панкової-Колеснік та струнного квартету Хмельницької обласної філармонії.

Гості вечора могли також оглянути виставку витончених та прекрасних скульптур Олексія Леонова “Вічне та Прекрасне”, яка експонується у виставковому залі ПП “Баварія-Захід”.

Хочеться від усього серця подякувати за прекрасний вечір усім його учасникам, а також меценатам вечора – Діані Георгіївні та Роману Володимировичу Гайдукам за надану можливість у проведенні урочистого вечора.