Сьогодні 23 березня 2016 року в приміщенні Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К. Реріха відбулося відкриття унікальної фотовиставки «ТИБЕТ: ШЛЯХ НА КАЙЛАС».

В основу виставки лягли неймовірно красиві фотографії чотирьох мандрівників, які здійснили у 2011-2012 роках декілька експедицій до Кайласу:

Сергія Балалаєва (вчений, організатор багатьох експедицій в найцікавіші місця нашої Планети – Індія, Непал, Тибет, Алтай, Перу, Мексика, Гватемала, Шпіцберген тощо. Останні вісім років присвятив вивченню одного з сакральних місць на Землі – Тибету. Особливу увагу приділяє дослідженням місць, які мали особливу значимість для сім’ї Реріхів).

Галини Котовської (математик за освітою, бізнес-леді, мандрівниця по «місцях сили» нашої Планети, фотограф. Останні сім років присвятила вивченню Тибету).

Олександра Титова (фотограф і мандрівник, організатор і учасник експедицій в загублені куточки Сходу, в тому числі – за маршрутом Центрально-Азіатської експедиції Реріхів (Індія, Китай, Монголія, Алтай, Китай).

Володимира Мельника (freelancer фотограф и координатор експедицій. Займається фотозйомкою і створенням документальних фільмів у важкодоступних місцях планети. Має великий досвід участі у рятувальних операціях по всьому світу).

Представлені фотороботи несуть потужний перетворюючий енергетичний потік від одного з найзагадковіших і найсильніших місць на нашій Планеті – гори Кайлас. Кожен з відвідувачів виставки зможе відчути не тільки Красу величної гори, а й відчути енергетику цього дивовижного місця.

Багато з представлених фотографій є унікальними.

За результатами експедицій видано дві книги – «Тибет-Кайлас. Містика та реальність» (автори – А.Редько, С.Балалаєв), «Тибет-Кайлас. Священні Долини» (автор – С.Балалаєв), а також фотоальбом «Поклик Кайласу».

  • Організатори виставки:
  • Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха;
  • Управління культури і туризму Хмельницької міської ради;
  • Подільське молодіжне об’єднання «У майбутнє через культуру»;
  • Хмельницький національний університет;
  • ТОВ «Автолідер».

На відкриття виставки завітала та привітала гостей заступник хмельницького міського голови Галина Мельник.

З вітальним словом виступили також президент Подільського культурно-просвітницького центру ім. М.К.Реріха, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри практичної психології та педагогіки, директор Центру інноваційної педагогіки та психології Хмельницького національного університету Станіслав Крук та голова Подільського молодіжного культурного об`єднання «У майбутнє через Культуру», кандидат юридичних наук, доцент Хмельницького університету управління та права Денис Монастирський.

Прекрасну музику усім присутнім подарували Лауреати міжнародних конкурсів: Ольга Малик (скрипка) і Тарас Малик (флейта) та Максим Заводний (гітара).

Серед гостей урочистого вечора було багато молоді – студенти Хмельницького національного університету та гуманітарно-педагогічної академії.

Вхід на виставку для хмельничан і гостей міста вільний.
Планується організація безкоштовних екскурсій для школярів і студентів міста та області.
Виставка працюватиме щоденно, крім суботи та неділі, з 10:00 до 18:00.